0232 465 00 30

REZERVASYON

İZMİR EMITT’DE TEK STANDLA AMA SİMGESİ İLE TEMSİL EDİLDİ

haber görseli

ETİK Başkanı Mehmet İşler İzmir EMITT’de yoktu diyor ama İzmir’i sahipsiz bırakmayan, adı İzmir ile özdeşleşmiş tesisler bir stand ile EMITT’de yer aldı. Ahmet Kilimci yönettiği İzmir Palas ve Kilim otellerini bir standda toplayıp EMITT’e getirerek İzmir in tek bir stand ile de olsa EMITT’de yer almasını sağladı.

Kilimci ‘’ EMITT’de 11 salonda 70 ülkeden gelen 4.500 standın arasında İzmir’den katılan tek stand olmanın gururunu yaşıyoruz’’ dedi.Dünyada bulunduğu kentin simgesi olmuş pek çok otel vardır. İzmir Palas Oteli de 1927’den bu yana, İzmir Körfezi’nin kıyısında, Kordon’da muhteşem manzarası ile İzmir’in simgesi olmuş 4 yıldızlı bir tesis.

1972 yılında yeniden inşa edilen İzmir Palas Oteli, 2005 yılında çağdaş bir anlayışla renove edildi. Deniz ve şehir manzaralı 24’ü suit 148 oda ile hizmet veren İzmir Palas çağdaş bir butik otel. Odaların tümünde internet bağlantısı, banyo, telefon, dvd, klima, kasa, minibar, tv bulunan İzmir Palas, kablosuz internet kullanımı dahil her türlü teknik donanıma sahip çok amaçlı salonları ve iki barı ile iş toplantıları için ideal bir mekan. Ve İzmir’in yeme/ içme konusundaki bir diğer simgesi

Ege denizinin nefis ürünlerinin sunulduğu Dünyaca ünlü Deniz Restoran da tesisin hemen altında yerli, yabancı konukların İzmir seyahatlerinde mutlaka uğradıkları bir mekan olma özelliğini sürdürüyor.

İzmir ile özdeşleşmiş bir diğer tesis olan Kilim otel de hemen önündeki tarihi Pasaport İskelesi ve eski İzmir limanında yer alan 70 odalı bir butik otel.

Eşsiz manzarası ile Karşıyaka’yı ayaklarınız altına getiren ve tarihi bir mekanda yeniden doğan Konak Pier ile tarihi Kemeraltı çarşısına iki adım mesafede yer alan, İzmir Kordonunda tarihle kuşatılmış çağdaş bir tesis.

KAYNAK: New Focus Travel Dergisi – Suat TÖRE

Koronavirus Hakkında Bilgilendirme

İçişleri Bakanlığı’nın 29/09/2020 tarih ve 89780865-153 sayılı genelgesiyle konaklama
tesislerine giriş esnasında misafirlerin HES kodu vermesi yasal olarak
zorunlu hale gelmiştir. Giriş sırasında tüm misafirlerimizden HES kodu talep
edilecek ve sadece temaslı olmayan misafirlerimiz otelimize
kabul edilecektir. Bilgilerinize sunar, anlayışınız için teşekkür ederiz.